Wczytywanie...
Idź do treści

Twoja opinia jest dla mnie ważna

Opinie

Dodaj swoją opinię

Google

Linked In

Opinie z Moja Firma

Z całego serca polecam Igora! Świetny fachowiec, który zna się na rzeczy. Potrafi doradzić, jest bardzo cierpliwy, poświęca swojemu klientowi tyle czasu ile klient potrzebuje. Uważnie słucha i skupia się na detalach (...)Czytaj całość > co w efekcie przynosi niesamowity rezultat zdjęciowy.Igor jest bardzo punktualny, partnersko podchodzi do swojego klienta, nie czuć przy nim żadnego skrępowania. Jest zawsze uśmiechnięty i wyrozumiały. Jeśli zdjęcia nie wychodzą po klienta myśli to zrobi ich tyle, aż klient będzie usatysfakcjonowany. O czym warto jeszcze wspomnieć to to, że Igor współpracuje ze świetną makijażystką panią Julią, która robi cuda na twarzy a w dodatku jeszcze ułoży włosy lub zaproponuje fale bądź loki.Jestem niesamowicie wdzięczna, że trafiłam w tak profesjonalne ręce! Nigdy wcześniej nie miałam tak pięknych zdjęć biznesowych. Dziękuję z całego serca!

Image description is here
Agata Zawieja
7 miesięcy temu

Bardzo dziękuje za przepiękne zdjęcia. Sesja zdjęciowa z Igorem to czysta przyjemność. Przemiła atmosfera, świetne ujęcia, bardzo profesjonalnie przygotowany do sesji, przy tym bardzo miły, kontaktowy. Jestem pod (...)Czytaj całość > dużym wrażeniem jak szybko otrzymałam zdjęcia. Dziękuje raz jeszcze.

Image description is here
Anna Kwiatkowska
7 miesięcy temu

Polecam tego Pana! I to bardzo polecam. To kolejny raz, kiedy mogłem skorzystać z usług i doświadczenia Igora. Nigdy mnie nie zawiódł.Ostatnia sesja, z której skorzystałem, to sesja biznesowa.I tu, chciałbym zostawić (...)Czytaj całość > kilka słów od siebie dla osób, które poszukują Fotografia przez duże F, z którym ustalą wszystko od A do Z, zachowają terminowość jak w zegarku i dzięki któremu, będą mogły stworzyć doskonałe wizerunkowe portfolio.Od pierwszego kontaktu, ustalenia szczegółów sesji, po jej przebieg i przyjacielską atmosferę (podpowiedzi, pomysły, style, szczegółowość) - gdybym mógł, wystawiłbym i 10 gwiazdek- pełen profesjonalizm.Finalny efekt zdjęć - to strzał w dziesiątkę. Nie spodziewałem się tak dobrych ujęć. To Igor wykreował w fotografii moją postać, a nie ja kreować musiałem ją sam. Co bardzo doceniam.Idealnie dobrane światło, perspektywy, kadrowanie.. itd.Sprzęt, z jakiego korzysta - to totalny sztos.Wykorzystanie możliwości cykloramy, stref przestrzeni biurowej, by dopasować sceny - sztos.Wszystko, co ważne w fotografii a szczególnie biznesowej, jest po prostu przez Igora niezwykle dobrze przemyślane i zgrane.Ma niesamowity talent, ogromne doświadczenie, magiczną rękę i doskonałe oko.Polecam z czystym sercem!Ogromny szacun Igor, za Twoją pracę!

Image description is here
Krzysztof Zdunek
8 miesięcy temu