Wczytywanie...
Idź do treści

O mnie

Fotograf biznesowy, wizerunkowy oraz twórca wideo dla firm.

Moja specjalizacja

Jestem Igor i specjalizuję się w fotografii biznesowej i wizerunkowej oraz wideo dla firm.

Zachwyt i zadowolenie klientów

W pracy najważniejszy jest dla mnie drugi człowiek, a największą nagrodą jego zadowolenie i zachwyt po zobaczeniu finalnego zdjęcia. Dokładnie wsłuchuję się w potrzeby klienta.

Atmosfera

Stwarzam dla niego przyjazny klimat i komfortowe warunki, które pozwalają mu poczuć się dobrze na sesji, a to zdecydowanie sprzyja w wydobyciu jak najlepszego wizerunku.

Jakość

Bardzo często słyszę od klientów, że moje zdjęcia wyróżnia jakość. Dbałość o szczegóły pozwala mi osiągać najlepsze efekty, a poczucie estetyki, perfekcyjne podejście do fotografii i otwarta komunikacja z klientem mi w tym pomaga.

Profesjonalizm

Pracując ze średnimi i dużymi firmami wiem, jak ważny jest profesjonalizm, który w moim przekonaniu przekłada się na bardzo dobrą komunikację, wspólne określanie warunków współpracy, terminowość, a finalnie dostarczenie usług na najwyższym poziomie. Robiąc zdjęcia ważny jest ich cel wykorzystania – dzięki temu mogę zaproponować najlepsze rozwiązanie w postaci kadru, tła, postawy ciała, mimiki.


Moje wartości

Elastyczność

Wraz z zespołem jesteśmy w stanie wpasować się w każdy harmonogram np. gdy ktoś przyjeżdża z innego miasta i ma tylko kilka minut na sesje.

Odpowiednie tło

W zależności od charakteru sesji oraz roli w firmie osób fotografowanych wybieram odpowiednie miejsce, aby zaprezentować wizerunek jak najlepiej dbając, by nie zakłócać pracy osób w najbliższym otoczeniu.

Oświetlenie w każdych warunkach

Na każdej sesji korzystam z profesjonalnego oświetlenia tak, aby wydobyć najlepszy wygląd fotografowanych osób w każdej przestrzeni.

Bez wychodzenia z biura

Klient nie musi wychodzić z biura – możemy zrobić zdjęcia w przestrzeni biurowej lub wykorzystać jednolite tło dzięki zastosowaniu mobilnego studia.

Szybka realizacja i postprodukcja

Dbając o potrzeby klientów, jestem w stanie zapewnić bardzo szybkie i skutecznie działanie, aby dostarczyć materiały marketingowe nawet już następnego dnia od realizacji.

Szczegóły pod kontrolą

W czasie sesji zwracam uwagę na każdy szczegół, czyli odpowiednio dobraną garderobę, na ułożenie włosów, a także na korzystną pozę czy lepszy profil. Zadbam również o zwrócenie uwagi na detale jak prosty krawat czy odpowiedni uformowana koszula.

Duża ilość osób

Poza zdjęciami wizerunkowymi, realizuję sesje pracowników, w których biorą udział całe zespoły liczące często ponad 100 osób.

Kompleksowa obsługa

Zajmuję się każdym aspektem realizacji, dlatego zadaniem organizatora sesji jest tylko stworzenie listy osób do sfotografowania i przekazania im PDF’a z informacjami jak się przygotować do zdjęć.

Wybór zdjęć w trakcie sesji

Dzięki dużemu podglądowi zdjęć już w trakcie sesji, każdy uczestnik na bieżąco może patrzeć na efekty, a osoba odpowiedzialna za jej organizacje może bez trudu śledzić jej postępy oszczędzając czas przy późniejszym wyborze zdjęć.

Jeśli szukasz fotografa, który na najwyższym poziomie zrealizuje Twoje oczekiwania dotyczące sesji oraz wykona profesjonalne zdjęcia wyróżniające Ciebie i Twoją firmę na tle innych – zapraszam do kontaktu. Wykonuję sesje zdjęciowe na terenie całej Polski.