O mnie


Jestem Igor i specjalizuję się w fotografii biznesowej i wizerunkowej oraz wideo dla firm.

W pracy najważniejszy jest dla mnie drugi człowiek, a największą nagrodą jego zadowolenie i zachwyt po zobaczeniu finalnego zdjęcia. Dokładnie wsłuchuję się w potrzeby klienta.

Stwarzam dla niego przyjazny klimat i komfortowe warunki, które pozwalają mu poczuć się dobrze na sesji, a to zdecydowanie sprzyja w wydobyciu jak najlepszego wizerunku.

Bardzo często słyszę od klientów, że moje zdjęcia wyróżnia jakość. Dbałość o szczegóły pozwala mi osiągać najlepsze efekty, a poczucie estetyki, perfekcyjne podejście do fotografii i otwarta komunikacja z klientem mi w tym pomaga. 

Pracując ze średnimi i dużymi firmami wiem, jak ważny jest profesjonalizm, który w moim przekonaniu przekłada się na bardzo dobrą komunikację, wspólne określanie warunków współpracy, terminowość, a finalnie dostarczenie usług na najwyższym poziomie. Robiąc zdjęcia ważny jest ich cel wykorzystania – dzięki temu mogę zaproponować najlepsze rozwiązanie w postaci kadru, tła, postawy ciała, mimiki. 

Co mnie wyróżnia?


  1. Doświadczenie w obsłudze sesji zdjęciowych i filmowych dla średnich oraz dużych firm.

  2. Kompleksowa obsługa – dostarczam zarówno zdjęcia, jak i wideo dla firm.

  3. Podgląd zdjęć w czasie sesji – możesz wybrać najlepsze ujęcie i oszczędzić czas po sesji na wybór zdjęć.

  4. Mobilne studio, który zbuduje profesjonalny plan zdjęciowy lub filmowy w Twoim biurze.

  5. Ekspresowa realizacja – wiem jak ważne jest szybkie działanie w sieci, dlatego każde zlecenie jest gotowe w krótkim czasie.

kontakt
ELASTYCZNOŚĆ

Wraz z zespołem jesteśmy w stanie wpasować się w każdy harmonogram np. gdy ktoś przyjeżdża z innego miasta i ma tylko kilka minut na sesje.

ODPOWIEDNIE TŁO

W zależności od charakteru sesji oraz roli w firmie osób fotografowanych wybieram odpowiednie miejsce, aby zaprezentować wizerunek jak najlepiej dbając, by nie zakłócać pracy osób w najbliższym otoczeniu.

OŚWIETLENIE W KAŻDYCH WARUNKACH

Na każdej sesji korzystam z profesjonalnego oświetlenia tak, aby wydobyć najlepszy wygląd fotografowanych osób w każdej przestrzeni.

BEZ WYCHODZENIA Z BIURA

Klient nie musi wychodzić z biura – możemy zrobić zdjęcia w przestrzeni biurowej lub wykorzystać jednolite tło dzięki zastosowaniu mobilnego studia.

SZYBKA REALIZACJA I POSTPRODUKCJA

Dbając o potrzeby klientów, jestem w stanie zapewnić bardzo szybkie i skutecznie działanie, aby dostarczyć materiały marketingowe nawet już następnego dnia od realizacji.

SZCZEGÓŁY POD KONTROLĄ

W czasie sesji zwracam uwagę na każdy szczegół, czyli odpowiednio dobraną garderobę, na ułożenie włosów, a także na korzystną pozę czy lepszy profil. Zadbam również o zwrócenie uwagi na detale jak prosty krawat czy odpowiedni uformowana koszula.

DUŻA ILOŚĆ OSÓB

Poza zdjęciami wizerunkowymi, realizuję sesje pracowników, w których biorą udział całe zespoły liczące często ponad 100 osób.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Zajmuję się każdym aspektem realizacji, dlatego zadaniem organizatora sesji jest tylko stworzenie listy osób do sfotografowania i przekazania im PDF’a z informacjami jak się przygotować do zdjęć. 

WYBÓR ZDJĘĆ W TRAKCIE SESJI

Dzięki dużemu podglądowi zdjęć już w trakcie sesji, każdy uczestnik na bieżąco może patrzeć na efekty, a osoba odpowiedzialna za jej organizacje może bez trudu śledzić jej postępy oszczędzając czas przy późniejszym wyborze zdjęć.

  • Jeśli szukasz fotografa, który na najwyższym poziomie zrealizuje Twoje oczekiwania dotyczące sesji oraz wykona profesjonalne zdjęcia wyróżniające Ciebie i Twoją firmę na tle innych – zapraszam do kontaktu. Wykonuję sesje zdjęciowe na terenie całej Polski. 

kontakt