Filmy wizerunkowe dla Twojej firmy

KONTAKT

Różne rodzaje filmów wizerunkowych


Wiem, jak zwiększyć zainteresowanie Twoją firmą przez wideo. Na co dzień wspieram firmy w budowaniu ich wizerunku, dostarczając im:

 • filmy wizerunkowe,

 • filmy employer brandingowe,

 • filmy do kursów i szkoleń online,

 • nagrania wypowiedzi ekspertów,

 • komentarze wideo dla mediów,

 • podsumowania z różnych wydarzeń,

 • wideo promocyjne,

 • filmy korporacyjne,

 • filmy do komunikacji wewnętrznej.

Opinie z Google Moja Firma


Joanna ZieleńJoanna Zieleń
11:35 16 Dec 22
Współpracujemy z Igorem już trzeci raz w ciągu ostatniego roku i to na pewno nie koniec naszej wspólnej przygody 🙂 Igor to profesjonalista, robi doskonałe zdjęcia, dba o potrzeby klienta i na nie odpowiada. Ujęcia są precyzyjne i pomysłowe. Jako firma zależy nam nie tylko na profesjonalizmie, ale także na terminowości - czego Igor również nie zaniedbuje. Jednym słowem świetna robota! Gorąco polecamy!
Parys CzystyStylParys CzystyStyl
17:44 18 May 22
Pełen profesjonalizm! Świetna współpraca na każdym etapie tworzenia projektu. Sprzęt z najwyższej półki! Osoba godna zaufania z dbałością o najmniejsze szczegóły! Wspaniały kontakt i sympatyczna osoba 😉
Paweł AndrzejewskiPaweł Andrzejewski
11:45 17 May 22
Tutaj jakość przemawia sama za siebie. Świetne kadry i praca ze światłem bez różnicy czy chodzi o fotografię czy film bo tu i tu jakość najwyższa. Polecam gorąco współpracę z Igorem!
Bartosz KutznerBartosz Kutzner
20:26 14 May 22
Filmy i zdjęcia spod ręki Igora to istna magia, potrafi doradzić jak się ustawić zna ciekawe i klimatyczne miejsca. Osoba cierpliwa i miła, praca z nim to sama przyjemność. Pełen profrsjonanism.
Łukasz DrzycimskiŁukasz Drzycimski
20:21 14 May 22
Zawodowiec pełną gębą! Współpraca zawsze przyjemna - zrobiliśmy dotychczas razem kilka sesji foto i sporo filmów. Złoty chłopak 🙂
js_loader

Postaw na profesjonalny wizerunek swojej firmy dzięki filmom wizerunkowym

KONTAKT

Film wizerunkowy szyty na miarę


Jeśli chcesz zaprezentować się klientom i innym odbiorcom z jak najlepszej strony, film wizerunkowy będzie dobrym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Wideo pozwoli zapoznać się z Twoją marką i pokaże najlepsze jej cechy, które szybko zaczną kojarzyć się z Twoją firmą. Każde wideo wizerunkowe ma określony cel. Może być nim:

 • zapoznanie się z Twoją marką,

 • zachęcenie do działania,

 • dołączenie do zespołu,

 • zakup produktu lub usługi.

Wzmocnij przekaz swojej firmy dzięki filmom wizerunkowym

KONTAKT

Co powinien zawierać film wizerunkowy?


Myśląc o filmie wizerunkowym dla swojej firmy, zacznij od określenia przekazu, jaki chcesz w nim pokazać. Zastanów się, jakie emocje i skojarzenia mają towarzyszyć osobą, które będą go oglądać.

Film wizerunkowy, który pokochają odbiorcy, powinien składać się z kilku elementów jak: scenariusz, aktor z odpowiednią prezencją, miejsce realizacji, oświetlenie. 

Oprócz tego ważne są również umiejętności operatora oraz montaż podkreślający wydźwięk przekazu i wyróżniający najważniejsze cechy Twojej firmy. 

Ile kosztują filmy wizerunkowe?


Cena filmu wizerunkowego zależy od rodzaju i zakresu projektu klienta. Na jego finalny koszt składa się wiele czynników, które określane są podczas bezpłatnej konsultacji.

Dopiero po takiej rozmowie jestem w stanie podać cenę za dany film wizerunkowy.

Jeśli i Ty chcesz dowiedzieć się, jaki będzie jego koszt, to serdecznie zapraszam Cię do kontaktu.

Kontakt

Przykładowe realizacje


Fotograf biznesowy w Poznaniu


Jestem Igor i specjalizuję się w fotografii biznesowej i wizerunkowej oraz wideo dla firm.

W pracy najważniejszy jest dla mnie drugi człowiek, a największą nagrodą jego zadowolenie i zachwyt po zobaczeniu finalnego zdjęcia. Dokładnie wsłuchuję się w potrzeby klienta. Stwarzam dla niego przyjazny klimat i komfortowe warunki, które pozwalają mu poczuć się dobrze na sesji, a to zdecydowanie sprzyja robieniu dobrych zdjęć. Bardzo często słyszę od klientów, że moje zdjęcia wyróżnia jakość. Dbałość o szczegóły pozwala mi osiągać najlepsze efekty, a poczucie estetyki, perfekcyjne podejście do fotografii  otwarta komunikacja z klientem mi w tym pomaga. 

Pracując ze średnimi i dużymi firmami wiem, jak ważny jest profesjonalizm, który w moim przekonaniu przekłada się na bardzo dobrą komunikację, wspólne określanie warunków współpracy, terminowość i finalnie dostarczenie usług na najwyższym poziomie. Robiąc zdjęcia ważny jest ich cel wykorzystania – dzięki temu mogę zaproponować najlepsze rozwiązanie w postaci kadru, tła, postawy ciała, mimiki.

Kontakt