Filmy wizerunkowe dla Twojej firmy

KONTAKT

Różne rodzaje filmów wizerunkowych


Wiem, jak zwiększyć zainteresowanie Twoją firmą przez wideo. Na co dzień wspieram firmy w budowaniu ich wizerunku, dostarczając im:

 • filmy wizerunkowe,

 • filmy employer brandingowe,

 • filmy do kursów i szkoleń online,

 • nagrania wypowiedzi ekspertów,

 • komentarze wideo dla mediów,

 • podsumowania z różnych wydarzeń,

 • wideo promocyjne,

 • filmy korporacyjne,

 • filmy do komunikacji wewnętrznej.

Opinie z Google Moja Firma


Aldona WoźniakAldona Woźniak
10:42 18 Jul 23
Sesja zdjęciowa wykonana bardzo profesjonalnie. Począwszy od kontaktu telefonicznego i ustalaniu szczegółów po wykonanie ostateczne zdjęć. Przede wszystkim indywidualne podejście do Klienta. Jak wiadomo, dla niektórych profesjonalna sesja zdjęciowa to stresująca sytuacja – w tym wypadku sesja to była czysta przyjemność a zdjęcia wyszły rewelacyjnie. Profesjonalne podejście do Klienta sprawiło, że skorzystamy z usług Pana Igora jeszcze nie jeden raz 🙂
Karolina BobkoKarolina Bobko
08:22 01 Jul 23
Współpracuję z Igorem od dekady. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, punktualność. Bardzo szybka realizacja zleceń. Często otrzymuję je, najpóźniej w kolejnym dniu czyli dużo wcześniej niż powinnam. Moja współpraca z Igorem opiera się na moim 100% zaufaniu do niego. Wiem, że zlecenie będzie zrealizowane i to dobrze! Polecam 🙂
Piotr JakoktochcePiotr Jakoktochce
19:44 19 Jun 23
Życzę sobie tylko takich Ludzi we współpracy. Od samego początku można było wyczuć miłą i nieformalną atmosferę oraz bardzo profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków. Pomimo, że sam nie wiedziałem co chcę osiągnąć „pozując” do zdjęć, Igor wyciągnął ze mnie maxa i efekt jest niesamowity.Nie wyobrażam sobie przy kolejnej okazji zdjęciowej, nie mieć przed sobą Igora.
Lena WójcikLena Wójcik
13:36 19 Jun 23
Współpraca z Igorem była czystą przyjemnością - nawiązaliśmy kontakt w zakresie zdjęć biznesowych dla kilkunastu osób. Zdjęcia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Igor miał rewelacyjne podejście do osób fotografowanych: na sesji panowała ciepła, nieformalna atmosfera. Fotograf sprawiał, że wszyscy czuli się zrelaksowani, dzięki czemu wydobył z każdej osoby to, co w nich najlepsze, a ujęcia wyszły bardzo naturalnie.Igor ma wiele pomysłów, potrafi doradzić jak zapozować. Dodatkowo, dostaliśmy z wyprzedzeniem bardzo dobrze przygotowany poradnik z wytycznymi jak przygotować się do sesji, co znacznie skróciło czas zdjęć. Każda osoba mogła od razu podejrzeć efekty, co pozwoliło na skorygowanie swojej postawy/fryzury/ustawienia by uzyskać oczekiwany rezultat, a następnie wybrać preferowane przez siebie ujęcia.Na uwagę zasługuje też proces koordynacji szczegółów - Igor wykazywał się ogromnym profesjonalizmem, otwartością, partnerskim podejściem i bardzo szybką responsywnością. Sam proces przebiega gładko, bez zbędnych formalności i skomplikowania, co jest niewątpliwym atutem przy obecnym pędzie. Proces przekształcania przestrzeni w biurowcu na mini studio fotograficzne był szybki, nieinwazyjny i dyskretny, fotograf zadbał o wszystko, o co go prosiliśmy. Największym zaskoczeniem był termin realizacji – gotowe zdjęcia dostaliśmy w ekspresowym tempie.Życzę sobie więcej tak udanych współprac, mieliśmy szczęście, że trafiliśmy na Igora!
Agata ZawiejaAgata Zawieja
07:22 19 Jun 23
Z całego serca polecam Igora! Świetny fachowiec, który zna się na rzeczy. Potrafi doradzić, jest bardzo cierpliwy, poświęca swojemu klientowi tyle czasu ile klient potrzebuje. Uważnie słucha i skupia się na detalach co w efekcie przynosi niesamowity rezultat zdjęciowy.Igor jest bardzo punktualny, partnersko podchodzi do swojego klienta, nie czuć przy nim żadnego skrepowania. Jest zawsze uśmiechnięty i wyrozumiały. Jeśli zdjęcia nie wychodzą po klienta myśli to zrobi ich tyle, aż klient będzie usatysfakcjonowany.O czym warto jeszcze wspomnieć to to, że Igor współpracuje ze świetną makijażystką panią Julią, która robi cuda na twarzy a w dodatku jeszcze ułoży włosy lub zaproponuje fale bądź loki.Jestem niesamowicie wdzięczna, że trafiłam w tak profesjonalne ręce! Nigdy wcześniej nie miałam tak pięknych zdjęć biznesowych.Dziękuję z całego serca!
Anna KwiatkowskaAnna Kwiatkowska
16:10 11 Jun 23
Bardzo dziękuje za przepiękne zdjęcia. Sesja zdjęciowa z Igorem to czysta przyjemność. Przemiła atmosfera, świetne ujęcia., bardzo profesjonalnie przygotowany do sesji, przy tym bardzo miły, kontaktowy. Jestem pod dużym wrażeniem jak szybko otrzymałam zdjęcia. Dziękuje raz jeszcze.
Krzysztof ZdunekKrzysztof Zdunek
12:40 17 May 23
Polecam tego Pana! I to bardzo polecam..To kolejny raz, kiedy mogłem skorzystać z usług i doświadczenia Igora. Nigdy mnie nie zawiódł.Ostatnia sesja, z której skorzystałem, to sesja biznesowa.I tu, chciałbym zostawić kilka słów od siebie dla osób, które poszukują Fotografia przez duże F, z którym ustalą wszystko od A do Z, zachowają terminowość jak w zegarku i dzięki któremu, będą mogły stworzyć doskonałe wizerunkowe portfolio.Od pierwszego kontaktu, ustalenia szczegółów sesji, po jej przebieg i przyjacielską atmosferę (podpowiedzi, pomysły, style, szczegółowość) - gdybym mógł, wystawiłbym i 10 gwiazdek- pełen profesjonalizm.Finalny efekt zdjęć - to strzał w dziesiątkę. Nie spodziewałem się tak dobrych ujęć. To Igor wykreował w fotografii moją postać, a nie ja kreować musiałem ją sam. Co bardzo doceniam.Idealnie dobrane światło, perspektywy, kadrowanie.. itd.Sprzęt, z jakiego korzysta - to totalny sztos.Wykorzystanie możliwości cykloramy, stref przestrzeni biurowej, by dopasować sceny - sztos.Wszystko, co ważne w fotografii a szczególnie biznesowej, jest po prostu przez Igora niezwykle dobrze przemyślane i zgrane.Ma niesamowity talent, ogromne doświadczenie, magiczną rękę i doskonałe oko.Polecam z czystym sercem!Ogromny szacun Igor, za Twoją pracę!
Katarzyna ZKatarzyna Z
07:10 11 May 23
Jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów, jak i samej współpracy z Panem Igorem. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała kolejnych zdjęć to już wiem, że ponownie skorzystam z jego usług. Zdjęcia wyszły przepięknie! Sesja przebiegła w miłej atmosferze. Pan Igor jest przesympatyczny, cierpliwy i co najważniejsze - słucha. Widać, że zależy mu na tym żeby fotografowana osobą czuła się komfortowo. Daje czas na wybór zdjęć, doradza, a w razie potrzeby wykonuje kolejne ujęcia. Doceniam też szybki kontakt. Odpowiedz na pytanie o ofertę i dalsze informacje przydatne do sesji otrzymałam błyskawicznie. Szczerze polecam!!!
Joanna ZieleńJoanna Zieleń
11:35 16 Dec 22
Współpracujemy z Igorem już trzeci raz w ciągu ostatniego roku i to na pewno nie koniec naszej wspólnej przygody 🙂 Igor to profesjonalista, robi doskonałe zdjęcia, dba o potrzeby klienta i na nie odpowiada. Ujęcia są precyzyjne i pomysłowe. Jako firma zależy nam nie tylko na profesjonalizmie, ale także na terminowości - czego Igor również nie zaniedbuje. Jednym słowem świetna robota! Gorąco polecamy!
Parys CzystyStylParys CzystyStyl
17:44 18 May 22
Pełen profesjonalizm! Świetna współpraca na każdym etapie tworzenia projektu. Sprzęt z najwyższej półki! Osoba godna zaufania z dbałością o najmniejsze szczegóły! Wspaniały kontakt i sympatyczna osoba 😉
Paweł AndrzejewskiPaweł Andrzejewski
11:45 17 May 22
Tutaj jakość przemawia sama za siebie. Świetne kadry i praca ze światłem bez różnicy czy chodzi o fotografię czy film bo tu i tu jakość najwyższa. Polecam gorąco współpracę z Igorem!
Bartosz KutznerBartosz Kutzner
20:26 14 May 22
Filmy i zdjęcia spod ręki Igora to istna magia, potrafi doradzić jak się ustawić zna ciekawe i klimatyczne miejsca. Osoba cierpliwa i miła, praca z nim to sama przyjemność. Pełen profrsjonanism.
Łukasz DrzycimskiŁukasz Drzycimski
20:21 14 May 22
Zawodowiec pełną gębą! Współpraca zawsze przyjemna - zrobiliśmy dotychczas razem kilka sesji foto i sporo filmów. Złoty chłopak 🙂
js_loader

Postaw na profesjonalny wizerunek swojej firmy dzięki filmom wizerunkowym

KONTAKT

Film wizerunkowy szyty na miarę


Jeśli chcesz zaprezentować się klientom i innym odbiorcom z jak najlepszej strony, film wizerunkowy będzie dobrym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Wideo pozwoli zapoznać się z Twoją marką i pokaże najlepsze jej cechy, które szybko zaczną kojarzyć się z Twoją firmą. Każde wideo wizerunkowe ma określony cel. Może być nim:

 • zapoznanie się z Twoją marką,

 • zachęcenie do działania,

 • dołączenie do zespołu,

 • zakup produktu lub usługi.

Wzmocnij przekaz swojej firmy dzięki filmom wizerunkowym

KONTAKT

Co powinien zawierać film wizerunkowy?


Myśląc o filmie wizerunkowym dla swojej firmy, zacznij od określenia przekazu, jaki chcesz w nim pokazać. Zastanów się, jakie emocje i skojarzenia mają towarzyszyć osobą, które będą go oglądać.

Film wizerunkowy, który pokochają odbiorcy, powinien składać się z kilku elementów jak: scenariusz, aktor z odpowiednią prezencją, miejsce realizacji, oświetlenie. 

Oprócz tego ważne są również umiejętności operatora oraz montaż podkreślający wydźwięk przekazu i wyróżniający najważniejsze cechy Twojej firmy. 

Ile kosztują filmy wizerunkowe?


Cena filmu wizerunkowego zależy od rodzaju i zakresu projektu klienta. Na jego finalny koszt składa się wiele czynników, które określane są podczas bezpłatnej konsultacji.

Dopiero po takiej rozmowie jestem w stanie podać cenę za dany film wizerunkowy.

Jeśli i Ty chcesz dowiedzieć się, jaki będzie jego koszt, to serdecznie zapraszam Cię do kontaktu.

Kontakt

Przykładowe realizacje


Fotograf biznesowy w Poznaniu


Jestem Igor i specjalizuję się w fotografii biznesowej i wizerunkowej oraz wideo dla firm.

W pracy najważniejszy jest dla mnie drugi człowiek, a największą nagrodą jego zadowolenie i zachwyt po zobaczeniu finalnego zdjęcia. Dokładnie wsłuchuję się w potrzeby klienta. Stwarzam dla niego przyjazny klimat i komfortowe warunki, które pozwalają mu poczuć się dobrze na sesji, a to zdecydowanie sprzyja robieniu dobrych zdjęć. Bardzo często słyszę od klientów, że moje zdjęcia wyróżnia jakość. Dbałość o szczegóły pozwala mi osiągać najlepsze efekty, a poczucie estetyki, perfekcyjne podejście do fotografii  otwarta komunikacja z klientem mi w tym pomaga. 

Pracując ze średnimi i dużymi firmami wiem, jak ważny jest profesjonalizm, który w moim przekonaniu przekłada się na bardzo dobrą komunikację, wspólne określanie warunków współpracy, terminowość i finalnie dostarczenie usług na najwyższym poziomie. Robiąc zdjęcia ważny jest ich cel wykorzystania – dzięki temu mogę zaproponować najlepsze rozwiązanie w postaci kadru, tła, postawy ciała, mimiki.

Kontakt
× Zadaj Pytanie